Już od 2014 roku, czyli od początku działalności, naszym głównym celem była produkcja folii dla przemysłu oraz branży spożywczej którą postanowiliśmy rozszerzyć i po za produktami takimi jak folia do pakowania rozpoczęliśmy wytwarzanie rękawów i taśm foliowych, co wymagało udoskonalenia technologii i rozbudowy sieci dystrybucji. Obecnie Grupa PB Folie to uznany producent folii do pakowania i worków foliowych.

Nasz młody zespół jest kierowany przez doświadczonych ekspertów co przynosi nam dynamiczny rozwój. Jako producent folii różnego typu, współpracujemy z firmami z przemysłu spożywczego czy chłodniczego, jak również z innymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, jak np.: folia do pakowania, opakowania foliowe, worki foliowe, taśmy i inne. Nasza firma jest w stanie sprostać wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta dzięki stosowaniu najwyższej klasy surowców oraz nowoczesnym liniom technologicznym i najnowszym maszynom.

Produkcja folii w naszym zakładzie uwzględnia wszystkie możliwości jakie daje recykling, łącząc je z troską o środowisko naturalne. W naszej opinii każdy producent folii powinien starać się ponownie przetworzyć rozmaite odpady – w tej branży jest to niezwykle istotne. Dzięki takiemu podejściu nasze opakowania z tworzyw sztucznych są pozyskiwane ekologicznie i takie właśnie produkty dostarczamy branży medycznej, budownictwu i rolnictwu. Folie produkowane w naszym zakładzie posiadają atesty żywnościowe i sanitarne. Ponadto posiadamy certyfikaty ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

Produkcja folii w Grupie PB Folie to gwarancja terminowości realizacji, solidności oraz najwyższej jakości naszych produktów: folie, opakowania i worki

Zapraszamy jednocześnie do korzystania z formularza kontaktowego. Dzięki niemu istnieje możliwość złożenia zapytania o cenę poszczególnych produktów: worki foliowe, torebki foliowe itp. Jako producent folii specjalizujemy się również w opakowaniach foliowych.

Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń: (61) 628 2345

Produkcja i usługi

GRUPA PB FOLIE SP. Z O. O.
z siedzibą przy Ul. Wieruszowska 12/16 60-166 POZNAŃ
Tel/fax: (61) 628 2345 Email: biuro@pbfolie.pl www.pbfolie.pl

KRS: 0000525745, NIP: 7831717394, REGON: 302840746

Jakość i doświadczenie!

Napisz:

Contact Us
*